Imprezy plenerowe - CyziówkaCyziówka
Imprezy plenerowe
  • do 3000 osób w plenerze
  • do 1500 osób pod dachem
  • parking na 1000 samochodów
  • mnóstwo atrakcji

Specjalnością Cyziówki jest organizacja i profesjonalna obsługa imprez integracyjnych i motywacyjnych, pikników, rautów, eventów, koncertów, oraz spotkań firmowych z kompleksową obsługą gastronomiczną. Jednorazowo możemy pomieścić 3000 osób w plenerze lub 1500 osób pod dachem w dwóch halach namiotowych i zadaszonych grillach, a dla zmotoryzowanych oferujemy parking na 1000 samochodów, oraz autobusów. Do dyspozycji gości oddajemy nasze obiekty oraz liczne formy rekreacji i rozrywki – możliwości uprawiania sportów i aktywnego spędzania czasu, dostosowanych do życzeń i preferencji uczestników.

Każda firma może zrealizować tu założone cele imprez integracyjnych i motywacyjnych przy pomocy zawodowych agencji artystycznych – z którymi współpracujemy – oferujących niestandardowe dodatkowe różne inne atrakcje, a także występy gwiazd sceny i estrady.

Naciśnij, aby zobaczyć szczegółowe dane naszego Ośrodka

Katalog atrakcji 2024 r.

W naszej ofercie znajdziesz również

Noclegi w klimatycznych domkach
W obecnej chwili „Cyziówka” dysponuje dziesięcioma komfortowo wyposażonymi domkami z 33 dwuosobowymi pokojami, oraz 3 sypialnymi salonami, a także w razie konieczności istnieje możliwość dostawienia kilkunastu dostawek.
Strefa SPA i Wellness
Karczma z restauracją

A to jeszcze nie koniec – Co jeszcze możesz robić w Cyziówce? Jak urozmaicić czas swoim gościom? Sprawdź wszystkie dostępne aktywności lub skontaktuj się z nami i zorganizuj wymarzone wydarzenie!

Z nami nie musisz się o nic martwić


Odpoczynek z dala
od miejskiego zgiełku
na skraju Puszczy
Sandomierskiej w uroczej
i malowniczej okolicy
profesjonalna
organizacja imprez
poparta długoletnim
doświadczeniem gościnnych
gospodarzy
atrakcje, o których
trudno zapomnieć
dla każdego coś innego – tutaj nuda
Wam nie grozi

Skip to content