Wystawa starych motocykli - CyziówkaCyziówka
Wystawa starych motocykli
Na początku był motocykl,
a motocykl stał się zbiorem i zamieszkał w "Cyziówce".
Pasja była od zawsze, dlatego też pojawił się pierwszy motocykl, a po nim kolejne i kolejne. Kolekcja rozrastała się coraz bardziej, ale ciągle czegoś brakowało… Już wiemy czego! Pasja cieszy najbardziej, kiedy można się nią dzielić z innymi!

Dlatego odremontowaliśmy motocykle, zadbaliśmy o oryginalne części, powstał nawet nowy budynek. I teraz tu właśnie Państwa zapraszamy – na Wystawę Starych Motocykli! Posiadamy Ponad 95 motocykli z Niemiec, USA, Francji, Szwajcarii, Czech, Polski, Rosji. Oko cieszą BMW, Zundappy, Harley-Davidsony, Junaki i wiele innych…

Naszym marzeniem jest, aby wystawa była nie tylko do oglądania, ale żeby funkcjonowała w różnych aspektach. Po pierwsze powrót do przeszłości – co widoczne było na ulicach w latach 60. czy 70., czym jeździł dziadek albo czym sami Państwo jeździli. Po drugie doświadczenie – np. jeden z motocykli można oglądać dokładnie z każdej strony, dotknąć, sprawdzić, a nawet usiąść na nim i zrobić sobie zdjęcie. Po trzecie edukacja – na wystawie dostępny jest audioprzewodnik, dzięki któremu poznają Państwo spory kawałek historii, ponadto na modelach edukacyjnych można uczyć się pracy silników, a na przygotowanych przez nas zajęciach najmłodsze pokolenie dowie się co nieco o przeszłości, ruchu drogowym i funkcjonowaniu napędu pojazdów.

Zapraszamy osoby indywidualne i grupy!

CENY BILETÓW:
bilet normalny – 19 zł
bilet ulgowy – 10 zł
bilet grupowy powyżej 25 osób – 10 zł/osoba
dzieci do lat 7 – wstęp wolny

GODZINY OTWARCIA: od 10:00 do 16:00

Szkoły, grupy zorganizowane – godziny ustalane indywidualnie

Chcemy, aby Wystawa Starych Motocykli żyła. Żeby było to miejsce spotkań fanclubów, zjazdów motocyklowych, imprez tematycznych…
I jesteśmy na to przygotowani – posiadamy ogromny parking, ludzi, sprzęt i urządzenia oraz wystarczająco dużo przestrzeni na zorganizowanie dodatkowych atrakcji, a także miejsca noclegowe.

Galeria

Chcą Państwo być na bieżąco, dowiadywać się nowych rzeczy i śledzić newsy?

Zapraszamy na naszą stronę na facebooku
Skip to content