Aktywny wypoczynek - CyziówkaCyziówka
Aktywny wypoczynek
Strzelnica

Dla amatorów sportu strzeleckiego oddajemy obiekt wyposażony w doskonały sprzęt do uprawiania różnych odmian tej dyscypliny. Można tu zabłysnąć celnością i okiem snajpera, zorganizować zawody dla wprawionych strzelców, jak też tych początkujących – każdy może spróbować swych sił.

zobacz zdjęcia
Loty balonowe

Niewiele widoków można porównać z tymi, które czekają na śmiałków wznoszących się balonem nad tą częścią Podkarpacia gdzie położona jest Cyziówka. Loty balonowe to nie tylko dawka adrenaliny, to przede wszystkim romantyzm pierwszych zdobywców przestworzy, widok puszczy sandomierskiej z lotu ptaka i przygoda życia dla tych którzy zechcą pod okiem doświadczonych pilotów-instruktorów wznieść się nad ziemię.

zobacz zdjęcia
Park linowy

Kto jeszcze nie próbował swoich sił w parku linowym, koniecznie powinien to zrobić. Na mecie panowie i panie, są dumni i szczęśliwi z ukończenia tego toru przeszkód. Liczy się odwaga i determinacja, ale tak naprawdę zabawa jest doskonała dla wszystkich, którzy zdecydują się postawić stopę na pierwszym stopniu drabinki… potem jest już tylko lepiej. Park nasz połączony jest z kolejką linową typu „Tyrolka”. Atrakcja wyłącznie z instruktorem dla zorganizowanych kilkuosobowych grup.

zobacz zdjęcia
Paintball

„Cyziówka” jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce posiada własny, naturalny poligon do gry w paintballa. Doświadczona kadra przeszkoli wszystkich „żołnierzy” w zakresie obsługi broni i taktyki, a następnie tak pokieruje zabawą, aby zapewnić uczestnikom maksimum emocji.Ta bezkrwawa walka dwóch drużyn dostarcza nie tylko emocji „walczącym” ale jest doskonałym treningiem współdziałania w zespole, sposobem na sprawdzenie siebie i lojalności partnerów. W „Cyziówce” paintball to strzelecki pojedynek.

zobacz zdjęcia
Piłka nożna

Miłośnicy futbolu znajdą w „Cyziówce” doskonałe miejsce do uprawiania tej wspaniałej dyscypliny sportu na boisku umiejscowionym na leśnej polanie. Zmagania sportowe naszych Gości w wyjątkowo czystym powietrzu, przyczynią się niewątpliwie do umocnienia ogólnej sprawności i kondycji fizycznej. Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej formy rozrywki.

Siatkówka plażowa

Nieopodal jeziora znajduje się piaszczyste, w każdej chwili gotowe do meczu, boisko do tej jakże widowiskowej, a jednocześnie dostępnej dla każdego, niezależnie od wieku i kondycji, dyscypliny sportowej. W tej wspaniałej grze może jednorazowo uczestniczyć większa grupa osób rozgrywając mini-turnieje.

Nordic walking

Nordic Walking Park „Cyziówka” to sieć szlaków skierowana do osób, które chcą aktywnie spędzić czas podczas pobytu w „Folwarku Cyziówka”. Na jego terenie zlokalizowane zostały wyjścia na trzy trasy o długości 5, 10, 15 kilometrów o różnych stopniach trudności. Trasy certyfikowane polską federacją Nordic Walking prowadzone są w postaci różnej wielkości pętli, posiadają punkty wspólne, a w niektórych miejscach pokrywają się i krzyżują. Umożliwia to dowolne skracanie lub wydłużanie marszu, czy zmiany jego kierunku. Trasy szlaków biegną w większośći leśnymi drogami i niewielkim fragmentem asfaltu. Oznakowane są czytelnymi tablicami, zgodnymi z ogólnoeuropejskimi standardami federacji Nordic Walking, które zawierają szczegółowe mapy, ogólne informacje na temat techniki, doboru sprzętu i walorów zdrowotnych Nordic Walking.

Skip to content