Aktywny wypoczynek - CyziówkaCyziówka
Active recreation
Shooting range

For amateurs of shooting sports, we offer a facility providing an excellent equipment for practicing different varieties of this discipline. Here, you can show off your aiming skills and sniper's eye, organize competitions for both skilled shooters and beginners – everyone can try their chances.

see the gallery
Balloon flights

Few views can be compared with those that await daredevils ascending in a balloon over the part of Podkarpacie where Cyziówka is located. Balloon flights are not only a dose of adrenaline, but above all the romance of the first conquerors of the skies, a bird's-eye view of the Sandomierz Forest and the adventure of a lifetime for those who want to rise above the ground under the supervision of experienced pilots-instructors.

see the gallery
Rope park

Kto jeszcze nie próbował swoich sił w parku linowym, koniecznie powinien to zrobić. Na mecie panowie i panie, są dumni i szczęśliwi z ukończenia tego toru przeszkód. Liczy się odwaga i determinacja, ale tak naprawdę zabawa jest doskonała dla wszystkich, którzy zdecydują się postawić stopę na pierwszym stopniu drabinki… potem jest już tylko lepiej. Park nasz połączony jest z kolejką linową typu „Tyrolka”. Atrakcja wyłącznie z instruktorem dla zorganizowanych kilkuosobowych grup.

see the gallery
Paintball

„Cyziówka” jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce posiada własny, naturalny poligon do gry w paintballa. Doświadczona kadra przeszkoli wszystkich „żołnierzy” w zakresie obsługi broni i taktyki, a następnie tak pokieruje zabawą, aby zapewnić uczestnikom maksimum emocji.Ta bezkrwawa walka dwóch drużyn dostarcza nie tylko emocji „walczącym” ale jest doskonałym treningiem współdziałania w zespole, sposobem na sprawdzenie siebie i lojalności partnerów. W „Cyziówce” paintball to strzelecki pojedynek.

see the gallery
Football

Miłośnicy futbolu znajdą w „Cyziówce” doskonałe miejsce do uprawiania tej wspaniałej dyscypliny sportu na boisku umiejscowionym na leśnej polanie. Zmagania sportowe naszych Gości w wyjątkowo czystym powietrzu, przyczynią się niewątpliwie do umocnienia ogólnej sprawności i kondycji fizycznej. Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej formy rozrywki.

Beach volleyball

There is a sandy volleyball court near the lake, ready for a match at any time, for this spectacular sport, which is accessible to everyone, regardless of age and physical condition. This great game can be played by a larger group of people at a time in mini tournaments.

Nordic walking

Nordic Walking Park „Cyziówka” to sieć szlaków skierowana do osób, które chcą aktywnie spędzić czas podczas pobytu w „Folwarku Cyziówka”. Na jego terenie zlokalizowane zostały wyjścia na trzy trasy o długości 5, 10, 15 kilometrów o różnych stopniach trudności. Trasy certyfikowane polską federacją Nordic Walking prowadzone są w postaci różnej wielkości pętli, posiadają punkty wspólne, a w niektórych miejscach pokrywają się i krzyżują. Umożliwia to dowolne skracanie lub wydłużanie marszu, czy zmiany jego kierunku. Trasy szlaków biegną w większośći leśnymi drogami i niewielkim fragmentem asfaltu. Oznakowane są czytelnymi tablicami, zgodnymi z ogólnoeuropejskimi standardami federacji Nordic Walking, które zawierają szczegółowe mapy, ogólne informacje na temat techniki, doboru sprzętu i walorów zdrowotnych Nordic Walking.

Skip to content