Aktywny wypoczynek - CyziówkaCyziówka
Aktive Erholung
Schießstand

Für Schießsportbegeisterte bieten wir eine Anlage, die mit hervorragender Ausrüstung ausgestattet ist, um verschiedene Arten dieser Disziplin auszuüben. Hier können Sie mit Genauigkeit und dem Auge eines Scharfschützen glänzen, Wettbewerbe für erfahrene Schützen sowie Anfänger veranstalten - jeder kann sich versuchen.

siehe Fotos
Ballonfahrten

Nur wenige Ausblicke können mit denen verglichen werden, die die Draufgänger erwarten, wenn sie mit einem Ballon über den Teil des Podkarpacie schweben, in dem sich Cyziówka befindet. Ballonflüge sind nicht nur eine Dosis Adrenalin, es ist vor allem die Romantik der ersten Eroberer der Lüfte, ein Blick aus der Vogelperspektive auf den Sandomierz-Wald und ein Abenteuer des Lebens für diejenigen, die sich unter wachsamen Augen über den Boden erheben möchten von erfahrenen Piloten-Instruktoren.

siehe Fotos
Seilpark

Kto jeszcze nie próbował swoich sił w parku linowym, koniecznie powinien to zrobić. Na mecie panowie i panie, są dumni i szczęśliwi z ukończenia tego toru przeszkód. Liczy się odwaga i determinacja, ale tak naprawdę zabawa jest doskonała dla wszystkich, którzy zdecydują się postawić stopę na pierwszym stopniu drabinki… potem jest już tylko lepiej. Park nasz połączony jest z kolejką linową typu „Tyrolka”. Atrakcja wyłącznie z instruktorem dla zorganizowanych kilkuosobowych grup.

siehe Fotos
Paintball

„Cyziówka” jako jeden z nielicznych ośrodków w Polsce posiada własny, naturalny poligon do gry w paintballa. Doświadczona kadra przeszkoli wszystkich „żołnierzy” w zakresie obsługi broni i taktyki, a następnie tak pokieruje zabawą, aby zapewnić uczestnikom maksimum emocji.Ta bezkrwawa walka dwóch drużyn dostarcza nie tylko emocji „walczącym” ale jest doskonałym treningiem współdziałania w zespole, sposobem na sprawdzenie siebie i lojalności partnerów. W „Cyziówce” paintball to strzelecki pojedynek.

siehe Fotos
Fußball

Miłośnicy futbolu znajdą w „Cyziówce” doskonałe miejsce do uprawiania tej wspaniałej dyscypliny sportu na boisku umiejscowionym na leśnej polanie. Zmagania sportowe naszych Gości w wyjątkowo czystym powietrzu, przyczynią się niewątpliwie do umocnienia ogólnej sprawności i kondycji fizycznej. Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej formy rozrywki.

Beach-Volleyball

In der Nähe des Sees befindet sich ein jederzeit spielbereiter Sandplatz, ein Sportplatz für diese spektakuläre und gleichzeitig für jedermann, unabhängig von Alter und Kondition, zugängliche Sportart. Eine größere Gruppe von Menschen kann gleichzeitig an diesem großartigen Spiel teilnehmen, indem sie Miniturniere spielen.

Nordic walking

Nordic Walking Park „Cyziówka” to sieć szlaków skierowana do osób, które chcą aktywnie spędzić czas podczas pobytu w „Folwarku Cyziówka”. Na jego terenie zlokalizowane zostały wyjścia na trzy trasy o długości 5, 10, 15 kilometrów o różnych stopniach trudności. Trasy certyfikowane polską federacją Nordic Walking prowadzone są w postaci różnej wielkości pętli, posiadają punkty wspólne, a w niektórych miejscach pokrywają się i krzyżują. Umożliwia to dowolne skracanie lub wydłużanie marszu, czy zmiany jego kierunku. Trasy szlaków biegną w większośći leśnymi drogami i niewielkim fragmentem asfaltu. Oznakowane są czytelnymi tablicami, zgodnymi z ogólnoeuropejskimi standardami federacji Nordic Walking, które zawierają szczegółowe mapy, ogólne informacje na temat techniki, doboru sprzętu i walorów zdrowotnych Nordic Walking.

Skip to content