Konie - CyziówkaCyziówka
Konie
Zielone kuligi

Któż nie pamięta słynnych scen z Potopu, kiedy rycerze wraz z damami pędzą saniami przez ośnieżony las, przy świetle pochodni i skrzących się płatków białego puchu, Gdyby Jerzy Hoffman dziś ekranizował Potop, scenę kuligu bez wątpienia kręciłby w Cyziówce! Są tu idealne warunki do tej staropolskiej formy rekreacji, a wrażenia z sanny przez las, na długo pozostają każdemu w pamięci.

Kuligi zimowe

Któż nie pamięta słynnych scen z Potopu, kiedy rycerze wraz z damami pędzą sańmi przez ośnieżony las, przy świetle pochodni i skrzących się płatków białego puchu, Gdyby Jerzy Hoffman dziś ekranizował Potop, scenę kuligu bez wątpienia kręciłby w Cyziówce! Są tu idealne warunki do tej staropolskiej formy rekreacji, a wrażenia z sanny przez las, na długo pozostają każdemu w pamięci.

zobacz zdjęcia
Przejażdżki bryczką

Dla zwolenników mniej ekstremalnych doznań niż loty balonem albo park linowy idealną propozycja są przejażdżki bryczką. Konie, las, tętent kopyt w ciszy wieczoru i mijane urocze zakątki okolic Cyziówki stanowią o walorach zielonego kuligu, który niezmiennie od czasów naszych przodków jest ulubiona rozrywką wszystkich, którzy mogą tego spróbować. Piękna leśna okolica jest wręcz stworzona do wycieczek i uprawiania turystyki i zaprasza od wiosny do późnej jesieni na przejażdżki bryczką.

zobacz zdjęcia
Skip to content